Відновити забуте: 1 тис. резервістів готується до гарячих вишколів (ВІДЕО)

Тисяча резервістів Збройних сил України протягом місяця проходитимуть навчання на рівненському загальновійськовому полігоні. Готуватимуться вони на базі 24-ї окремої механізованої бригади, передає “5 канал”.

Як стало відомо, житимуть військові у наметовому таборі. Вони братимуть участь у залагодженні підрозділу. Зокрема, долучаться до бригадних тактичних навчань з бойовими стрільбами із артилерії, бронетехніки та мінометів.

“Це дуже добре. Як це сказати – я звільнився у листопаді минулого року і вже дещо призабув. А за цей місяць я згадаю, потраплю у свій підрозділ. Можливо, пригадаю щось нове, з того, що забув”, – каже резервіст ЗСУ Володимир Лясковський.

Командири бригади пройшли навчання згідно стандартів НАТО. Викликані резервісти раніше вже були мобілізованими, але звільнилися з військової служби. Навчання дозволять їм не втратити кваліфікацію і за потреби здобути нову спеціальність.

“Командування бригадою проходило навчання згідно натовських стандартів, згідно відпрацювання дій у наступі й обороні, що буде практично застосовано під час тих навчань. За всіма резервістами, які прибувають на збори, лишаються робочі місця, також середньомісячна зарплата. Резервісти забезпечуються безкоштовним медичним обслуговуванням, харчуванням і формою одягу зимового зразка”, – зазначив начальник прес-служби 24-ї механізованої бригади ім. короля Данила Володимир Фітьо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *