Військова служба за контрактом у 24-й ОМБр імені короля Данила

Продовжується активна робота командування та особового складу 24-ї ОМБр імені короля Данила по набору кандидатів на військову службу за контрактом. Агітаційні матеріали з інформацією та контактними номерами телефонів кадрової служби були доставлені у Львівський обласний військовий комісаріат та в об’єднані військові комісаріати області. Мобільні агітаційні групи військовослужбовців працюють у військоматах Львова, області та інших регіонів. Представники агітаційних груп надають фахові консультації для майбутніх кандидатів та здійснюють відбір майбутніх контрактників. Основним завданням формування сучасних Збройних Сил та бригади зокрема такими кандидатами, які за своїми морально-професійними якостями можуть гідно захищати батьківщину.
Якщо Ви виявили бажання проходити військову службу за контрактом в легендарній 24-й механізованій бригаді імені короля Данила або у Вас виникли питання Ви можете звернутись за наступними телефонами : 098-257-72-90, 093-486-72-10, 050-072-80-63.
Також Ви можете звернутись безпосередньо в частину за адресою : Львівська область, Яворівський район, м.Яворів, вул.. Івана Хрестителя, військова частина А0998 або ж залишити свої запитання на нашій сторінці у мережі facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *