ВІЙСЬКОВІ ЧАСТИНИ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ПОСИЛИЛИ ОХОРОНУ ВІЙСЬКОВИХ ОБ’ЄКТІВ

На території військових частин оперативних командувань Сухопутних військ ЗС України введено посилений режим охорони.

                                                 
Особовий склад, який залучається до несення служби у добовому наряді та варті, згідно Військових статутів має право застосовувати зброю під час несення служби.
Командування Сухопутних військ ЗС України нагадує, що будь-яке несанкціоноване проникнення на територію об’єктів військових частин Сухопутних військ Збройних Сил України – тягне за собою відповідальність згідно з законодавством України.
Звертаємось до громадян з проханням повідомляти правоохоронні органи про підозрілих осіб поруч з військовими об’єктами або в місцях розташування військ.

Довідково. Військовою прокуратурою Центрального регіону України внесено відомості до ЄРДР за фактом вчинення диверсії на території в/ч у м. Калинівці.
27 вересня 2017 року військовою прокуратурою Центрального регіону України внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ст. 113 Кримінального Кодексу України за фактом вчинення диверсії на території військової частини яка дислокована у м. Калинівці Вінницької області.
Про це повідомляє Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.
Станом на теперішній час на місці надзвичайної події працюють слідчо-оперативні групи військових прокуратур Центрального регіону України та Вінницького гарнізону, Вінницького зонального відділу Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, підрозділи Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області.
Наразі з’ясовуються обставини події та проводяться першочергові слідчі дії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *