Військовий обов’язок кличе найкращих: військовослужбовець строкової служби Костянтин Гураль – польський студент

Освіта, фах і долі військовослужбовців 14 ОМБр настільки різні й бувають такими особливими, що нерідко просто диву даєшся – як це все поєднується з армійською службою? Але ж поєднується, і головне, дає дієвий, переможний результат.

Старший солдат Костянтин Гураль, який упродовж 10 місяців проходить у 14-ій бригаді строкову службу, має ступінь бакалавра з менеджменту та управління малим і середнім бізнесом. А освіту він здобував у Варшаві, в Вищій Школі Менеджменту. 


Коли після закінчення школи обирав вуз, до якого вступатиму, випадково натрапив на інформацію про можливість навчання у Польщі, – зізнається військовослужбовець.

Зацікавився, доклав певних зусиль і вступив. І, чесно кажучи, не пошкодував про свій вибір. Нині вільно володію польською, адже вивчити мову в середовищі її носів неважко. 


Після закінчення навчання Костянтин повернувся в рідний Дрогобич, що на Львівщини, і працював, можна сказати, за фахом, у сімейному бізнесі. Та через півроку хлопця призвали до війська. Тоді армійське майбутнє викликало побоювання, пригадує старший солдат, неабияк лякала невідомість. 


На щастя, мої страхи не справдилися, особливо, в тому, що стосується 14 ОМБр, куди я був направлений після навчального центру. – Розповідає військовослужбовець. – Службою я задоволений, все чудово, став значно дисциплінованішим, більш вимогливим, передусім, до себе самого, можливо навіть, більш впевненим у собі. А головне, чітко знаю, що зможу стати на захист країни, маю для цього необхідні навики й вміння. 


В планах у Костянтина здобути вже в Україні другу вищу освіту, пов’язану з іноземними мовами. А вдома на військовослужбовця чекають батьки й кохана дівчина, однак думати про одруження, зізнається хлопець, поки що рано.


Вважаю, що спершу мушу мати окреме житло, хоча би орендоване, стабільно заробляти, а тоді вже й про створення сім’ї можна буде подумати. А всім, хто служить строкову службу пліч-о-пліч зі мною, бажаю обов’язково знайти своє місце в житті – в усіх сенсах цього багатозначного словосполучення. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *