Вітаємо наших БОГІВ ВІЙНИ – 14 ОМБр

Шановні побратими, бійці артилерійських підрозділів 14 окремої механізованої бригади! Щиро вітаємо з Днем ракетних військ та артилерії! Ви – наша ударна сила і найлютіші вороги ворогів України! У ваших руках не просто потужна нищівна зброя, а запорука безпеки й спокою українців, за захисті яких стоїте ви, справжні незламні боги війни! Ваші стійкість, мужність, відвага, сила та відданість своїй справі – запорука нашої Перемоги! Поки ви на варті – ми впевнені, що зі звитягою вийдемо з усіх боїв!

Командир машини Чингіз та командир вогневого взводу реактивної батареї Олександр із промовистим позивним «міністр» – старожили реактивного артилерійського дивізіону нашої бригади, в якому служать із 2014 року. Обидва з початком ворожої експансії прийшли у військкомат добровольцями. Чингіз – переживши окупацію його рідного Криму та початок бойових дій на Донбасі. Олександр – коли, живучи з родиною в рідних Черкасах, маючи гарну роботу та добрий заробіток, зрозумів, що не може сидіти вдома в той час, коли інші стали на захист рідної землі… За три роки і Олександр і Чингіз пройшли зі своєю батареєю бої в усіх секторах АТО. Найбільше, кажуть, запам’яталося літо 2015 і жорстокі бої під Маріуполем.

– Страху не було, – розповідає Чингіз. – Було бажання захистити свою землю й показати знавіснілому ворогу його місце. І ми це зробили!  Кожна така перемога над російсько-сеператистськими військами – це крок до великої Перемоги, яку ми обов’язково здобудемо!

До слова, спілкується Чингіз виключно гарною українською – навчався в українській школі в Криму.

Спостерігаючи за Олександром, може здатися, що у нього всередині працює такий собі механізм, який дозволяє бійцю бути мало що не у кількох місцях одночасно, за все братися з запалом та неймовірною енергією.

– Така вдача, – каже Олександр. – Намагаюся ніколи не падати духом, не пасувати перед труднощами, з будь-якої ситуації виносити для себе певний урок, навчатися нового, й усе, за що беруся, маю звичку доводити до завершення. Тому пообіцяв собі і побратимам, що з лав Збройних Сил звільнюся не раніше, ніж здобудемо перемогу над ворогом. Доки не буде впевнений, що мої діти і всі маленькі українці зростають під мирним небом. Задля них, задля їхнього майбутнього ми живемо й воюємо!

Вдома на Олександра чекають дружина та двійко синів, а на Чингіза – наречена. І так хочеться, аби їхнє чекання було недовгим… Аби ті, кого люблять, ті, хто відвоює для своїх рідних і для свого народу мир, повернулись нарешті додому – з Перемогою та радістю в серці!

Дорогі побратими, наші незламні боги війни! Щиро вітаємо із професійним святом! Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя, кохання, досягнення нашої єдиної великої спільної мети – Перемоги! І нехай всі ваші цілі, військові та життєві, неодмінно й точно будуть уражені!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *