Захисники Майорська знищили склад боєприпасів окупантів (відео)

Відбиваючи атаку, українські військові влучили у склад боєприпасів поблизу териконів окупованої Горлівки

Поблизу Майорська, що на Донеччині, українські захисники, у відповідь на обстріли, вдруге за тиждень знищили вогневі точки супротивника. Днями, відбиваючи атаку, армійці влучили у склад боєприпасів поблизу териконів окупованої Горлівки. Розповіді бійців із передової слухала журналіст “5 каналу” Вікторія Ковальова.

Майже місяць на цій позиції поблизу Майорська було відносно тихо. Однак днями з териконів шахт окупованої Горлівки, бойовики відкрили вогонь. Армійці розповідають, зазвичай на прицілі найманці тримають машини, які везуть на передову продовольство. Днями бойовики обстріляли “Урал”. Водій уцілів дивом. Бійці кажуть, повністю кабіну прошило.

Військовослужбовець ЗСУ Віталій каже: “Незважаючи на те, що проходить перемир’я, вдень працює пункт пропуску, блок-пост, – для них немає значення! Були зроблені постріли снайпера з-під терикону. Не прицільні, але постріли були. Тим самим вони примушують нас відкривати вогонь, але ми на їхні дії не зважаємо”.

Допоки не було загрози життю, військові не реагували на провокації ворога. Потому терпець урвався.

Армієць Михайло каже: “Вони почали відкривати вогонь з крупнокаліберних кулеметів. Ми їм дали вогневу відсіч, спалили їхній боєкомплект. Усі склади в них горіли, почалася паніка. По радіо перехвату було. Вони не знали, що робити. І після цього стрільба від них не відкривається. Хіба з інших рубежів.

Інший військовий Віталій розповідає: “Загасили їхню вогневу точку, яка працювала на краю поля з села. У них там в домі вогнева точка, встановлений кулемет. Вони спеціально працюють трасерами, щоб ми їх бачили. Провокують нас на більший вогонь”.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, “5 канал”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *