ЗУСТРІЧАЄМО ГЕРОЇВ! 14 ОКРЕМА МЕХАНІЗОВАНА БРИГАДА, НАРОДЖЕНА ТА ЗАГАРТОВАНА В БОЯХ, ПОВЕРТАЄТЬСЯ ДОДОМУ!!! / ФОТО

Підрозділи 14-ї бригади – повертаються в пункт постійної дислокації!

Доволі важко знайти на мапі Антитерористичної операції населений пункт, де б не брали участь у військових операціях підрозділи 14 окремої механізованої бригади та 1 окремого мотопіхотного батальйону, що входить до складу бригади. Попри доволі молодий вік, бойовий шлях бригади вже ознаменувався звитяжними подвигами. Підрозділи бригади показали свою незламність, бойову міць, мужність та звитягу в районі Мар’їнки, Красногорівки, Дебальцевого, Горлівки, Маріуполя, Зайцевого, Новгородського, Станиці Луганської, Щастя, Старого Айдару.
З впевненістю можна сказати, що завдяки військовослужбовцям 14 окремої механізованої бригади мирне життя поступово повертається у ті міста та села Донбасу, які відчули на собі, що таке «русский мир» й де панували хаос, війна, безлад і розруха. Люди повертаються в рідні домівки, адже знають, що їхній спокій та мир берегла надійна та незламна 14 окрема механізована бригада, яка стоїть на межі війни та миру, й не пускає біду в наш дім!


І ось тепер, окремі підрозділи 14 окремої механізованої бригади повертаються в пункт постійної дислокації – у древнє місто Володимир-Волинський! 

     

 

 

(відео з архіву прес-служби оперативного командування «Захід»)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *